Scroll Top

Tvorba web stránok

Realizujeme komplexný vývoj web stránok a informačných systémov pre širokú škálu projektov. Kladieme dôraz na vyladený a funkčný dizajn, ktorý v maximálnej miere osloví Vašu cieľovú skupinu a prináša merateľné výsledky. Ponúkame Vám bezpečnú a stabilnú architektúru nášho webhostingu, dlhodobú technickú správu a podporu 24/7.

Ako to prebieha?

Nami nastavené procesy vývoja prinášajú profesionálne digitálne riešenia za férové ceny dostupné pre každého. Web stránky vyvíjame na najpopulárnejšom redakčnom systéme WordPress s použitím prémiových šablónových riešení, pluginov a frameworkov ktoré vylaďujeme a prispôsobujeme na mieru individuálnym požiadavkám Vášho projektu.

Nami vytvorené web stránky viete po zaškolení plne spravovať po obsahovej stránke úplne sami. Avšak v prípade že si na to netrúfate, môžete to nechať na nás v rámci služby správa web stránok.

Ahoj LANDALOMAD!
Ozvite sa nám a porozprávame sa o Vašom zadaní. Využite našu ponuku bezplatnej prvej konzultácie a môžeme sa dohodnúť na ďalšom postupe.
Analýza
Porozprávame sa o Vašom zámere, spoznáme Vašu cieľovú skupinu a pochopíme produkt, ktorý chcete prezentovať.
Hrubý náčrt webu #UX
Na základe vstupov z úvodného workshopu vytvorím „hrubé“ náčrty webu a jeho logickú štruktúru s dôrazom na čo najlepší používateľský zážitok.
Finálny dizajn #UI
Navrhneme hotový dizajn užívateľského rozhrania, kde zohľadníme vašu vizuálnu identitu, myšlienku firmy, produkt, iným slovom všetky doterajšie vstupy. Aby sme nezruinovali Váš rozpočet, pomôžeme si osvedčenými prémiovými WordPress šablónami, ktoré vyladíme presne na mieru vášmu projektu.
Vývoj a optimalizácie a testovanie
V tejto fáze prebehne celá mágia tvorby web stránky na platforme WordPress, vrátane optimalizácie pre všetky druhy zariadení, rýchlosti, zabezpečenia a technického „on-page“ SEO. Web stránku spustíme na neverejnom linku na ktorom prebehne testovanie a finálne pripomienkovanie.
Spustenie #voilà
Optimalizovanú a vyladenú web stránku nasadíme do produkcie. Všetkým klientom ponúkame stabilnú infraštruktúru nášho webhostingu.
Zaškolenie a obsahová správa web stránky
V prípade ak si niektoré obsahové prvky webu chcete upravovať sami, tak vás zaškolíme do administrácie WordPressu. Tento proces však môžete nechať plne na nás. U nás máte všetko pod jednou strechou a vy sa môžete bez starostí venovať vášmu podnikaniu.
Technická správa web stránky a vývoj nových funkcionalít
Technická správa web stránky je kľúčovým prvkom pre bezpečný a dlhodobý chod každého online projektu. V rámci našich služieb vám vieme poskytnúť kompletné technickú správu web stránky zahŕňajúcu developerskú kópiu web stránky pre vývoj a testovanie nových funkcionalít, pravidelný monitoring, manuálne týždenné zálohy, aktualizáciu jadra WordPressu, aktualizácie pluginov WordPressu a to všetko z garanciou nepretržitého chodu – bez výpadku. Inými slovami, nad vašim online biznisom bude nepretržite bdieť naša ochranná ruka.

Obľúbené riešenia

ŠTARTOVACÍ WEB
test
450 €
TOP riešenie pre menšie firmy, remeselníkov, grafikov, umelcov, kreatívne štúdiá, eventy...
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Galéria
Portfólio a referencie
3 doplnkové podstránky na mieru
Kontaktný formulár + mapa
Blog
Pokročilé funkcie na mieru
Pokročilé interaktívne prvky na mieru
TOP
UNIVERZÁLNY WEB
650 €
TOP riešenie pre obsahovo náročnejšie projekty vytvorené na mieru podľa vašich potrieb.
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Galéria
Portfólio a referencie
15 doplnkových podstránok na mieru
Kontaktný formulár + mapa
Blog
Pokročilé funkcie na mieru
Pokročilé interaktívne prvky na mieru
UBYTOVACÍ WEB
750 €
Špecializujeme sa na riešenia pre penzióny, priváty, chaty a menšie hotely.
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Izby s galériou
Eventy
Pobytové balíčky
Kniha návštev
Overenie dostupnosti
Flexibilná cenotvorba
Správa rezervácií
KOMUNITNÝ WEB
750 €
TOP riešenie pre záujmové skupiny, komunity, hudobné kluby, združenia, politické strany...
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Profil
Nástenka
Fotoalbumy
Video
Privátne správy
Forum
Užívateľský blog
pp
Máte otázky k tvorbe web stránok, alebo sa chcete porozprávať o Vašom budúcom projekte? Ozvite sa nám, radi pomôžeme!

časté otázky

Ako dlho bude trvať tvorba mojej novej web stránky?

Časový harmonogram tvorby webstránky je závislý na Vašich požiadavkách, efektivite našej vzájomnej komunikácie a dodaných vstupoch v rámci zadania. Uvedieme preto niekoľko ukážkových príkladov z praxe:

Ak máte hotové texty a vlastnú vizuálnu identitu (logo, farby, fonty, atp..) vieme Vám ju vytvoriť a spustiť v rámci nášho štandardného procesu tvorby do 14 pracovných dní.

V prípade že pre váš projekt nemáte k dispozícii finálny text, vieme vám ho vytvoriť, prípade revidovať a tým sa tvorba web stránky predĺži o cca 1 týždeň, v závislosti od náročnosti projektu.

Ak potrebujete pre Vašu web stránku ilustrácie a/alebo iné grafické prvky na mieru v súlade s vašou vizuálnou identitou, celková tvorba sa môže predĺžiť o niekoľko dní, podľa časovej náročnosti požiadaviek.

Ako vidíte, všetko so všetkým súvisí a týchto príkladov by sme mohli uviesť omnoho viac. Podstatné však je, že ku každému projektu pristupujeme individuálne a je naším cieľom, aby vaša web stránka spĺňala aktuálne trendy a priniesla vám merateľné výsledky. Prvá konzultácia je zdarma a preto nás neváhajte kontaktovať.

Požadujete platbu vopred?

Na začiatku spolupráce požadujeme tzv. zálohu, ktorá predstavuje sumu o ½ finálnej ceny projektu. Ešte pred začatím spolupráce Vám dodáme všetky informácie súvisiace s platbou v tzv. zmluve o dielo.

Používate pri tvorbe web stránok šablóny?

Jednou zo zaužívaných metód, ako vytvárať dostupné a zároveň profesionálne web stránky bez toho, aby sme vo veľkej miere zaťažili rozpočet klienta je optimalizácia a automatizácia časti procesov tvorby využívaním vopred pripravených šablón a frameworkov. Každé šablónové riešenie upravujeme a prispôsobujeme na mieru individuálnym požiadavkám Vášho projektu a výsledkom je originálna a profesionálna web stránka za cenu, ktorá je neporovnateľne nižšia ako pri programovaní každého nového projektu od úplného základu. Nami nastavené procesy práce prinášajú profesionálne online riešenia za ceny dostupné pre každého.

Nemám doménu a ani webhosting, môžete mi to zabezpečiť?

Našim klientom ponúkame citlivo vyladený webhosting, bežiaci na bezpečnej serverovej infraštruktúre s ultra rýchlym NVMe úložiskom. Samozrejmosťou je technická podpora 24/7 a široká škála individuálnych riešení na mieru. Váš bezpečný online svet začína u nás.

Mám starú nemodernú web stránku, môžete mi ju inovovať?

Samozrejme, v rámci našich služieb ponúkame aj re-dizajn už existujúcich web stránok.

Nebudem mať čas na správu a starostlivosť o web stránku. Môžem to celé nechať na Vás?

Samozrejme. V rámci našich služieb ponúkame aj dlhodobú správu web stránok, ich pravidelnú aktualizáciu a aplikovanie bezpečnostných aktualizácií. Vy sa môžete bez starostí venovať podnikaniu a my sa Vám postaráme o Váš online priestor.

Vytvoríte mi na web stránke aj „Zásady ochrany osobných údajov“? Počul/a som, že to je dôležité.

Počuli ste dobre! Tieto zásady sú dôležitým dokumentom hovoriacim o tom, ako nakladáte s osobnými údajmi vašich klientov. Pochopiteľne, my tieto zásady nevytvárame, nakoľko nie sme právnici ale webový vývojári a grafici. Odporúčame vám si dať tieto zásady vytvoriť právnym poradcom, presne na mieru vášho podnikania a my vám ich následne publikujeme na vašej novej web stránke. Je to dokument pokrývajúci všetky procesy vášho podnikania.

Pre účely zásad ochrany osobných údajov z pohľadu web stránky, vám poskytneme zoznam a typy všetkých cookies, ktoré web stránka používa a tiež všetky ostatné informácie, akým spôsobom môže vstupovať do procesu zhromažďovania os. údajov vašich klientov. Tieto informácie môže použiť váš právny poradca pri tvorbe vašich zásad. Tiež vám zabezpečíme potrebné technické riešenia, pomocou ktorých si na web stránke splníte svoju oznamovaciu povinnosť v súlade s GDPR.

Cenová ponuka od inej agentúry bola o dosť vyššia. Prečo vy máte také výborné ceny?

Sme freelanceri, čo znamená, že pracujeme prevažne z domu a vďaka tomu sú naše náklady na fungovanie oveľa nižšie. Pri tvorbe web stránok využívame osvedčené frameworky a šablóny, ktoré detailne prispôsobujeme individuálnym potrebám každého projektu. Takto optimalizovaný pracovný proces nám umožňuje udržať dostupné ceny web stránok pre široké spektrum klientov. Ako freelanceri neplatíme za prenájom kancelárií a pod., čo samozrejme tiež zohľadňujeme v cenách za naše služby.

Potrebujem logo, môžete mi ho urobiť?

Určite áno. Zameriavame sa však na tvorbu kompletných vizuálnych identít, čo znamená, že netvoríme iba logá, ale finálny produkt Vám dodáme s kompletným backgroundom v podobe dizajn manuálu.

Čo je to ten dizajn manuál a na čo mi bude?

Dizajn manuál definuje logo, jeho variácie, claim, ochrannú zónu, tvary, farby, firemné písma, firemné farby a podobne. Je to niečo ako súbor pravidiel, ktorý definuje vizuálnu identitu Vašej značky v očiach Vašich zákazníkov. Každý ďalší výstup súvisiaci s Vami, či už ide o vizitku, reklamný banner a pod., by sa mal držať pravidiel definovaných práve v dizajn manuále. Prostredníctvom Vašej vizuálnej identity si budujete vzťah s Vašim klientom, ktorému bude pri pohľade na akýkoľvek prvok súvisiaci s Vašou značkou hneď jasné, že sa jedna o Vás. Je to dokument, ktorý bude od Vás požadovať každé DTP štúdio napr. pri tvorbe a tlači propagačných materiálov Vašej firmy.

pp
V našej klientskej zóne môžete pohodlne spravovať všetky vaše služby. V prípade akýchkoľvek problémov sme tu pre vás 24/7!