To sme my, teší nás!

Kto stojí v pozadí digitálnej platformy Landalomad? Pohodlne sa usaďte a čítajte ďalej!
PETER HRIC

@virtual_nomad

Front-end developer / WordPress expert

Ostrieľaný senior developer, už odmalička posadnutý technológiami, ktorý plával na vlnách online biznisu ešte pred érou Facebooku a Instagramu. Logik, ktorý rozumie zákonitostiam trhu, pozná Vašu cieľovku a číta medzi riadkami. Freelancer od roku 2012, ktorý dlhoročne pôsobil aj ako e-commerce špecialista v Tatry Mountain Resorts a.s.

Keď sa nehrabe vo WordPresse, tak hrá CSko či PUBG. Čuduj sa svete, zazrieť ho však môžete aj v lesoch, kde sa so svojou milujúcou polovičkou oddáva čaru survivalu, bushcraftu a hlavne tichu. Pretože ticho lieči!

Poznávacie znamenie: …on sa usmieva, len to nikto nevidí 🙂

HTML/CSS
0%
JS
0%
WORDPRESS
0%
LAMP
0%
Nela Gloríková

@landalla

Grafička / Ilustrátorka / Vedkyňa

Mladá sila, motor a srdce značky LANDALOMAD. Kreatívna duša s citom pre detail, ktorá radšej zoderie svoj grafický tablet, ako by mala siahnuť na polotovar z fotobanky. Kreslí, tvorí s láskou a inšpiruje. Vizionárka, pre ktorú je tvorba „pixel perfect“ dizajnov životným poslaním a jej schopnosť odlíšiť sa od zaužívaných stereotypov ocenilo už množstvo spokojných klientov.

Od kreatívnej tvorby ju dokáže odtrhnúť prokrastinácia analýza a spracovanie dát v Rku, Skyrim a príroda, ktorá je jej druhým domovom – miluje zvieratká a zvieratká milujú ju! Ako nádejnú mladú vedkyňu ju však môžete zazrieť aj v pražských labákoch.

Poznávacie znamenie: dokáže byť na 3 miestach naraz 🙂

ILUSTRÁCIE
0%
VEKTOROVÁ GRAFIKA
0%
BRANDING
0%
R - ANALÝZA DÁT
0%
pp
Zaujali sme Vás a máte chuť sa porozprávať o Vašom budúcom projekte? Pusťme sa do práce!