Scroll Top

Domény

Výber správnej domény je prvým krokom vášho úspešného začiatku v online svete. Je to unikátna adresa pod ktorou vás v digitále každý nájde. Prostredníctvom našej platformy si môžete zaregistrovať vlastnú doménu za najlepšie ceny. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne - ak si neviete vybrať, tak s radosťou prekonzultujeme váš zámer a s výberom pomôžeme.

registrácia domény

Odporúčanie: Snažte sa použiť ľahko zapamätateľný, čo najkratší názov, ideálne bez pomlčky.
V prípade, že sa neviete rozhodnúť, vám s radosťou poradí náš tím špecialistov.

Náš výber

.SK

14 €

.ONLINE

6 € 27, 44 €

.CZ

8 €

.DIGITAL

5 € 26, 56 €

.EU

6 €

.COM

11 €

BENEFITY

Naša platforma vám ponúka komplexné digitálne zázemie. Okrem webhostingu a domény vám vieme vytvoriť webstránku a zabezpečiť jej dlhodobú správu. Rovnako sú pre vás k dispozícii aj ostatní členovia nášho tímu. U nás máte všetko pod jednou strechou a vy sa môžete bez starostí venovať vášmu podnikaniu.

SLUŽBY K DOMÉNAM ZDARMA

DNS hosting
Presmerovanie domény
Presmerovanie emailu
pp
Máte otázky k doménam, alebo sa chcete porozprávať o Vašom budúcom projekte? Ozvite sa nám, radi pomôžeme!

časté otázky

Čo je to doména a na čo ju potrebujem?

Doména je unikátna a nezameniteľná adresa pod ktorou je váš obsah ľahko vyhľadateľný na internete. Je to tiež dôležitá súčasť vašej firemnej identity a značky. Po registrácií si ju môžete nasmerovať na webhosting, na ktorom máte umiestnenú svoju web stránku, alebo si ju môžete presmerovať napríklad na stránku na facebooku, či kdekoľvek inde. Pomocou domény spojenej s webhostingom si tiež môžete vytvoriť svoj unikátny email v tvare nieco@vasadomena.sk, ktorý bude v očiach vašich zákazníkov vyzerať oveľa profesionálnejšie ako bežný Gmail účet.

Ktorá koncovka je najlepšia?

Dokonalá kombinácia názvu a koncovky umožňuje ľudom na prvý pohľad zistiť prečo ste online a čomu sa venujete. V našom výbere nájdete tie najlepšie dostupné domény a ak si neviete vybrať, radi prekonzultujeme váš biznis a pomôžeme s výberom. Doménam sa venujeme od roku 2005.

Ako dlho bude trvať registrácia domény?

Registračný proces sa automaticky spustí po úhrade platby a doména bude plne funkčná do 12 hodín.

Môžem si po registrácii zmeniť názov domény?

Bohužiaľ to nejde. Doména je unikátna nezameniteľná adresa a v prípade ak potrebujete zmeniť jej názov, je potrebné zaregistrovať novú.

Mám doménu zaregistrovanú inde, môžem ju presmerovať na váš webhosting?

Áno, stačí ak u svojho súčasného registrátora zmeníte nameservery na: ns1.webstranka.online, ns2.webstranka.online.

Urobili ste mi web stránku, môžete mi doménu registrovať a o všetko sa postarať aj za mňa?

S radosťou! Filozofiou našej platformy je poskytnú štandardné digitálne zázemie pod jednou strechou. Náš tím je tu pre vás 24/7, stačí nás kontaktovať.

pp
V našej klientskej zóne môžete pohodlne spravovať všetky vaše služby. V prípade akýchkoľvek problémov sme tu pre vás 24/7!