Scroll Top

Tvorba e-shopov

Realizujeme komplexný vývoj a správu e-shopov pre širokú škálu projektov na európskom trhu. Kladieme dôraz na vyladený a funkčný dizajn, ktorý v maximálnej miere osloví Vašu cieľovú skupinu a maximalizuje zisk. Ponúkame Vám bezpečnú a stabilnú architektúru nášho webhostingu, dlhodobú technickú správu a podporu 24/7.

Ako to prebieha?

E-shopy vyvíjame na najpopulárnejšom redakčnom systéme WordPress + WooCommerce s použitím prémiových šablónových riešení, pluginov a frameworkov ktoré vylaďujeme a prispôsobujeme na mieru individuálnym požiadavkám Vášho projektu. Samozrejmosťou je napojenie na platobnú bránu, automatická generácia faktúr a všetky potrebné externé služby – účtovníctvo, porovnávače tovarov (napr. heureka). Proces predaja je v súlade s SK a EU legislatívou.

Nami vytvorené e-shopy viete po zaškolení plne spravovať po obsahovej stránke úplne sami. Avšak v prípade že si na to netrúfate, môžete to nechať na nás v rámci služby správa web stránok.

Ahoj LANDALOMAD!
Ozvite sa nám a porozprávame sa o Vašom zadaní. Využite našu ponuku bezplatnej prvej konzultácie a môžeme sa dohodnúť na ďalšom postupe.
Analýza
Porozprávame sa o Vašom zámere, spoznáme Vašu cieľovú skupinu a pochopíme produkt, ktorý chcete predávať.
Hrubý náčrt e-shopu #UX
Na základe vstupov z úvodného workshopu vytvorím „hrubé“ náčrty e-shopu a jeho logickú štruktúru s dôrazom na čo najlepší používateľský zážitok.
Finálny dizajn e-shopu #UI
Navrhneme hotový dizajn užívateľského rozhrania, kde zohľadníme vašu vizuálnu identitu, myšlienku firmy, produkt, iným slovom všetky doterajšie vstupy. Aby sme nezruinovali Váš rozpočet, pomôžeme si osvedčenými prémiovými WordPress šablónami, ktoré vyladíme presne na mieru vášmu projektu.
Vývoj a optimalizácie a testovanie
V tejto fáze prebehne celá mágia tvorby e-shopu na platforme WordPress + WooCommerce, vrátane optimalizácie pre všetky druhy zariadení, rýchlosti, zabezpečenia a technického „on-page“ SEO. E-shop spustíme na neverejnom linku na ktorom prebehne testovanie a finálne pripomienkovanie.
Spustenie e-shopu #voilà
Optimalizovaný a vyladený e-shop nasadíme do produkcie. Všetkým klientom ponúkame stabilnú infraštruktúru nášho webhostingu.
Zaškolenie a obsahová správa e-shopu
Naše služby zahrňujú aj kompletné zaškolenie do administrácie e-shopu. Tento proces však môžete nechať plne na nás. U nás máte celý digitál pod jednou strechou a vy sa môžete bez starostí venovať podnikaniu.
Technická správa e-shopu a vývoj nových funkcionalít
Technická správa e-shopu je kľúčovým prvkom pre bezpečný a dlhodobý chod každého projektu. V rámci našich služieb vám vieme poskytnúť kompletné technickú správu e-shopu zahŕňajúcu developerskú kópiu e-shopu pre vývoj a testovanie nových funkcionalít, pravidelný monitoring, manuálne týždenné zálohy, aktualizáciu jadra WordPressu, aktualizácie pluginov WordPressu a to všetko s garanciou nepretržitého chodu – bez výpadku. Inými slovami, nad vašim online biznisom bude nepretržite bdieť naša ochranná ruka.

Obľúbené riešenia

E-SHOP LITE
950 €
Štandardný e-shop vhodný pre menší biznis na SK trhu.
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Neobmedzené množstvo produktov
Napojenie na platobnú bránu
Napojenie na dopravcov v rámci celej EU
Import / Export produktov
Procesy v súlade s SK legislatívou
Automatické generovanie faktúr
Blog
Jazykové mutácie
Napojenie na banku
Napojenie na účtovníctvo / externý sklad
Doplnky na mieru
E-SHOP PLUS
1500 €
E-shop s pokročilými funkciami vhodný pre väčší biznis a zahraničné trhy.
Prémiový dizajn vyladený na mieru
UX/UI workshop
Neobmedzené množstvo produktov
Napojenie na platobnú bránu
Napojenie na dopravcov v rámci celej EU
Import / Export produktov
Procesy v súlade s SK legislatívou
Automatické generovanie faktúr
Blog
Jazykové mutácie
Napojenie na banku
Napojenie na účtovníctvo / externý sklad
Doplnky na mieru
pp
Máte otázky k tvorbe e-shopu, alebo sa chcete porozprávať o Vašom budúcom projekte? Ozvite sa nám, radi pomôžeme!

časté otázky

Ako dlho bude trvať tvorba môjho nového e-shopu?

Časový harmonogram tvorby e-shopu je závislý na Vašich požiadavkách, efektivite našej vzájomnej komunikácie a dodaných vstupoch v rámci zadania. Uvedieme preto niekoľko ukážkových príkladov z praxe:

Ak máte hotové texty a vlastnú vizuálnu identitu (logo, farby, fonty, atp..) vieme Vám ho vytvoriť a spustiť v rámci nášho štandardného procesu tvorby do 14 pracovných dní.

V prípade že pre váš e-shop nemáte k dispozícii finálny text, vieme vám ho vytvoriť, prípade revidovať a tým sa tvorba web stránky predĺži o cca 1 týždeň, v závislosti od náročnosti projektu.

Ak potrebujete pre Váš e-shop ilustrácie a/alebo iné grafické prvky na mieru v súlade s vašou vizuálnou identitou, celková tvorba sa môže predĺžiť o niekoľko dní, podľa časovej náročnosti požiadaviek.

Ako vidíte, všetko so všetkým súvisí a týchto príkladov by sme mohli uviesť omnoho viac. Podstatné však je, že ku každému projektu pristupujeme individuálne a je naším cieľom, aby Váš e-shop spĺňal aktuálne trendy a priniesol Vám merateľné výsledky. Prvá konzultácia je zdarma a preto nás neváhajte kontaktovať.

Požadujete platbu vopred?

Na začiatku spolupráce požadujeme tzv. zálohu, ktorá predstavuje sumu o ½ finálnej ceny projektu. Ešte pred začatím spolupráce Vám dodáme všetky informácie súvisiace s platbou v tzv. zmluve o dielo.

Robíte aj dropshipping e-shopy?

Áno, Váš e-shop vieme realizovať aj ako bezskladové riešenie s napojením na feed dodávateľa a s automatickou synchronizáciou produktov.

Je v službe zahrnuté aj publikovanie produktov?

Prvých 50 produktov vám nahodíme my a následne sa môžeme dohodnúť na ďalšej spolupráci v rámci služby správa web stránok.

Koľko produktov môže byť na e-shope?

Váš e-shop môže obsahovať neobmedzené množstvo produktov, bez mesačných poplatkov navyše. Náš vyladený webhosting je pripravený zvládnuť aj tie najnáročnejšie riešenia.

Aké sú možnosti dopravy?

Výber dopravcov závisí od trhu pre ktorý bude e-shop určený. Vieme vám nasadiť Packetu, DPD, PPL, GLS, TOPTRANS, Balíkobot ale aj klasiky ako Slovenská / Česká pošta. Samozrejmosťou je automatizácia pomocou napojenia na API dopravcu, čo vám výrazne uľahčí spracovávanie objednávky a klientovi umožní vybrať si napr. najbližšie dostupné výdajné miesto na základe jeho polohy.

Je e-shop v súlade s GDPR?

Áno e-shop plne zosúladíme s Vašimi zásadami ochrany osobných údajov a po technickej stráne pripravíme tak, aby bol v súlade s aktuálnou GDPR legislatívou.

Viete e-shop napojiť na porovnávače tovarov?

Áno, Váš e-shop vieme efektívne prepojiť na služby Heuréka, Pricemania a Najnákup, prípade vytvoriť custom feed pokiaľ pôjde o e-shop pre zahraničný trh.

pp
V našej klientskej zóne môžete pohodlne spravovať všetky vaše služby. V prípade akýchkoľvek problémov sme tu pre vás 24/7!