Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Tvorba web stránky pre ubytovacie zariadenie – Horská Chata

Klient
Eva Horváthová
Kategória
tvorba web stránok, grafický dizajn
Značky
web development, ubytovanie, rezervačný systém, vizuálna identita, webhosting
Url projektu

Tento projekt predstavoval vývoj štruktúrovanej webovej stránky pre luxusnú chatu situovanú v nádhernom horskom prostredí. Cieľom bolo vytvoriť elegantnú, informatívnu a funkčnú webstránku, ktorá umožňuje potenciálnym hosťom prehľadne prezentovať chatu a zároveň využiť pokročilý rezervačný systém na jednoduché rezervovanie ich pobytu. Web už štandardne beží na obľúbenom redakčnom systéme WordPress.

Vizuálna identita

Súčasťou projektu bola aj tvorba unikátnej vizuálnej identity. Navrhli sme logotyp, farebnú paletu a typografiu, ktoré sa zhodovali s charakterom chaty a jej okolia. To všetko s prihliadnutím na cieľovú skupinu. Táto vizuálna identita sa následne aplikovala na celú webovú stránku a použije sa aj v rôznych marketingových materiáloch.

Front-end & dizajn

Webová stránka bola navrhnutá s dôrazom na cieľovú skupinu (rodiny s deťmi). Úvodná stránka uvádza návštevníkov do nádherného horského prostredia a okamžite vzbudzuje záujem o pobyt. Kvalitné fotografie chaty, interiéru a okolitého prostredia sú sprevádzané prehľadným popisom a službami, ktoré chata ponúka.

Rezervačný systém pre ubytovacie zariadenia

Kľúčovou súčasťou projektu bolo implementovať pokročilý hotelový rezervačný systém, ktorý umožňuje hosťom pohodlne vybrať si termín pobytu a ďalšie príslušné služby. Tento systém je plne automatizovaný a zabezpečuje, že rezervácie sú správne evidované a synchronizované s kalendárom ubytovania, ktorý je tiež napojený na externé ubytovacie portály. Hosťom týmto spôsobom zaručujeme efektívne a bezproblémové rezervácie.

Medzi základné atribúty patrí:

Online rezervácie: Náš klient môže jednoducho spravovať všetky svoje rezervácie online prostredníctvom intuitívneho rozhrania. Hostia majú možnosť vybrať si termín, typ izby, príslušné služby a vytvoriť svoju rezerváciu bez námahy.

Kalendár rezervácií: Systém obsahuje kalendár, ktorý zobrazuje všetky rezervácie v reálnom čase. To umožňuje efektívne riadiť dostupnosť objektu a vyhnúť sa prekrývaniu rezervácií.

Cenotvorba a dynamické ceny: Pokročilá cenotvorba umožňuje nastavenie cien na základe rôznych kritérií, ako sú dátumy, počet hostí a trvanie pobytu. Systém podporuje aj dynamické ceny, ktoré môžu byť prispôsobené aktuálnym dopytom a sezónnym fluktuáciám.

Integrácia s platobnými bránami: Systém je plne integrovaný s platobnými bránami, čo umožňuje hosťom bezpečne a pohodlne platiť za svoje rezervácie online. To zvyšuje dôveru a zabezpečuje rýchle potvrdenie rezervácií.

Správa hostí: Všetky informácie o hosťoch sú bezpečne uložené v systéme. Náš klient má prístup k údajom o hosťoch a môže spravovať komunikáciu a osobné preferencie.

Bez mesačných poplatkov: Systém beží na klientovom webhostingu, čo znamená, že nemusí platiť mesačné poplatky ani provízie tretím stranám. To mu umožňuje úsporu financií a plnú kontrolu nad dátami a nastavením služieb.

Implementácia analytických nástrojov

V rámci projektu sme tiež zabezpečili nasadenie všetkých potrebných analytických nástrojov, medzi ktoré patrí Google Analytics, Google Tag Manager a Facebook Pixel. Tieto nástroje klientovi poskytujú dôležité údaje o návštevnosti stránky, interakciách s obsahom a konverziách. Vďaka tomu môže klient neustále zdokonaľovať výkon stránky a marketingových kampaní, na základe skutočných dát.

Webhosting

Celý systém beží na našom webhostingu s vlastnou klientskou zónou, vďaka čomu má klient všetky služby pod jednou strechou a môže sa bez starostí venovať svojmu podnikaniu. Dohodnutí sme aj na poskytovaní technickej a obsahovej správy web stránky.

#voilà

Horská Chata 3 SKALKY teraz disponuje špičkovou webovou stránkou, ktorá zvyšuje povedomie o jej službách a zároveň uľahčuje hosťom rýchle a jednoduché rezervácie. Projekt sme úspešne realizovali s pomerne nízkym rozpočtom a veríme, že prispeje k zvýšeniu počtu priamych rezervácií a spokojnosti hosťov.

V prípade záujmu o vlastné riešenie pre vaše ubytovacie zariadenie, nás neváhajte kontaktovať!

Riešenia

 • doména
 • webhosting
 • vizuálna identita
 • webový dizajn
 • optimalizácia WordPress a pluginov
 • on-page SEO optimalizácia (in progress)
 • automatické generovanie faktúr
 • import a export kalendárov
 • napojenie na platobnú bránu
 • technická a obsahová správa web stránky
 • zaškolenie do používania hotelového rezervačného systému

Turistika, nenáročné prechádzky, opekanie na ohni pod hviezdnou oblohou, ale aj súkromné wellness so saunou a jacuzzi.

Bilancia projektu

0
+
hodín práce pre klienta
0
EUR je orientačná cena za podobný projekt
0
+
šálok kávy padlo za obeť