Scroll Top

Správa web stránok a e-shopov

Technická a obsahová správa je kľúčovým procesom pre bezpečnú a dlhodobú prevádzku každej web stránky. Nad Vašim digitálom bude nepretržite bdieť naša ochranná ruka a Vy sa môžete bez starostí venovať svojmu podnikaniu. U nás máte všetko pod jednou strechou s garanciou bezproblémového rastu a bez výpadkov.

Technická správa

Zatiaľ čo Vy čítate tento text, je Vaša web stránka bombardovaná stovkami pokusov o infikovanie malvérom a inými požiadavkami, ktoré hľadajú bezpečnostné diery a zraniteľnosti. Môžu to byť pokusy náhodné a automatické, ktoré sú riadené tzv. botnetom, alebo účelové za ktorým stojí Vaša konkurencia, či technicky zdatný troll.

Nenechávajte nič na náhodu a zverte správu svojich web stránok do rúk odborníkov. Ušetrí Vám to nemalé finančné náklady a v konečnom dôsledku aj drahocenný čas a stres. Predstavte si situáciu, že projekt, ktorému ste sa venovali roky svojho života, sa stane obeťou hackerov a Vy prídete o dôveryhodnosť svojej značky a zákazníkov – nič príjemné, že? Nečakajte a kontaktuje nás ešte dnes. Ponúkame Vám bezpečné útočisko a infraštruktúru v chaotickom digitálnom priestore.

Obsahová správa

Web stránka, ktorá nie je aktualizovaná a dopĺňaná novým obsahom na pravidelnej báze je z dlhodobého hľadiska odsúdená na zánik. V prípade, ak si niektoré obsahové prvky webu chcete upravovať sami, zaškolíme Vás do administrácie WordPressu.

Tento proces však môže byť pre Vás časovo náročný, hlavne v prípade, ak má byť nový obsah pridávaný v súlade s identitou Vašej značky a Vy nemáte dostatočné skúsenosti. Ako už asi tušíte, mysleli sme aj na to a v našom digitálnom domove sa o obsah Vášho webu / e-shopu postaráme.

Vývoj nových funkcií

Samostatnou súčasťou obsahovej správy web stránok je jej dlhodobé technické zdokonaľovanie. Web stránka musí držať krok s vývojom nových trendov v digitálnom priestore a so zmenami používateľského správania, aby si zachovala konkurencieschopnosť. Naša platforma sa stane Vašim digitálnym domovom, v ktorom zastrešíme Váš dlhodobý rast.

Pokiaľ Vaša web stránka už nespĺňa aktuálne trendy, je ťažkopádna a neposkytuje Vašim klientom zážitok, ktorý prináša pozitívne výsledky, vieme zastrešiť jej kompletný re-dizajn, či obohatiť ju o nové funkcie aj v prípade, že ju realizoval niekto iný. Je našim cieľom aby Váš projekt neupadol do zabudnutia.

Cenník správy web stránok

SPRÁVA LITE
30 € / mesiac
Vhodné pre pre štandardné projekty. TOP riešenie pre web stránky.
Garancia 100% dostupnosti služby
Oprava prevádzkových chýb
Manuálne mesačné zálohy
Aktualizácie jadra WordPressu
Aktualizácie pluginov WordPressu
Developerská kópia webu
Antivírusová / antimalware ochrana
Monitorovanie celkového stavu web stránky
Technická podpora od 10:00 do 22:00 hod.
Prioritná technická podpora 24/7
SPRÁVA PLUS
45 € / mesiac
Vhodné pre "mission critical" projekty. TOP riešenie pre e-shopy.
Garancia 100% dostupnosti služby
Oprava prevádzkových chýb
Manuálne týždenné zálohy
Aktualizácie jadra WordPressu
Aktualizácie pluginov WordPressu
Developerská kópia webu
Antivírusová / antimalware ochrana
Monitorovanie celkového stavu web stránky
Technická podpora od 10:00 do 22:00 hod.
Prioritná technická podpora 24/7
OBSAH & VÝVOJ
10 € / hodina
Komplexná správa obsahu web stránok a vývoj nových funkcií.
Pridávanie textového obsahu
Pridávanie grafického obsahu
Editácia existujúceho obsahu
Konfigurácia webhostingu / servera
Migrácia web stránok / zmena domény
Vývoj a testovanie nových funckií
Optimalizácia UX/UI
Kompletný redizajn
Copywriting
Ostatné zadania
pp
Máte otázky ku správe web stránok / e-shopov, alebo sa chcete porozprávať o Vašom budúcom projekte? Ozvite sa nám, radi pomôžeme!

časté otázky

Aké sú príznaky napadnutia mojej web stránky / e-shopu?

Väčšina incidentov Vám dokáže zruinovať rokmi budovaný brand a v horšom prípade priniesť problémy so zákonom (ochrana osobných údajov, GDPR).

Medzi najčastejšie patria:

Výsledky vyhľadávania v Googli spojené s Vašou značkou sú zahltené nezmyslenými odkazmi, ktoré vygeneroval malvér a smerujú na rôzne pochybné zahraničné web stránky. To zapríčiní zruinovanie vašej pozície vo vyhľadávaní a pokles návštev.

Interakcie v rámci Vášho webu / e-shopu sú presmerované na iné web stránky. Prebiehajú pokusy o tzv. phising, tj. napr. krádeže osobných údajov a čísel platobných kariet Vašich klientov.

Pokusy o infikovanie zariadení Vašich klientov škodlivým softvérom.

Kompletné vyradenie z výsledkov vyhľadávania v Google a zablokovanie reklamného účtu AdWords.

Kompletné znefunkčnenie web stránky a náhrada za podvodný obsah.

Náhrada vašej web stránky závadovým obsahom, častokrát poukazujúcim na slabé zabezpečenie Vášho digitálu.

Správa sa vaša web stránka podozrivo? Nečakajte a ozvite sa nám ešte dnes!

Dokážete opraviť už napadnutú web stránku / e-shop?

Vo väčšine prípadov áno. Dôležité je, aby ste nečakali a ozvali sa nám čo najskôr. Odkladanie problému alebo pokus o opravu svojpomocne môže kompletne zruinovať kredibilitu Vašej značky / projektu.

Naozaj garantujete chod web stránky bez výpadku?

V prípade, že Vaša web stránka / e-shop beží na našom webhostingu, tak áno. Všetky aktualizácie a nové funkcie testujeme na vývojárskej kópií web stránky a do produkcie sú nasadené až po úspešnom otestovaní. Naša platforma Vám poskytne plnohodnotný a bezpečný digitálny domov.

pp
V našej klientskej zóne môžete pohodlne spravovať všetky vaše služby. V prípade akýchkoľvek problémov sme tu pre vás!