Komunitná web stránka so zberom dát – NAJDIJE

Pre pražský výskumný ústav sme vytvorili unikátnu web stránku určenú pre zapojenie širokej verejnosti do mapovania a sledovania nepôvodných druhov a taktiež popularizáciu danej oblasti. Kreatívny a zrozumiteľný front-end sa snúbi s funkčným riešením pre zber a následnú správu používateľských dát. Čerešničkou na torte je komunitné jadro, ktoré napomáha spájať ľudí s rovnakým záujmom a tým celkovo prispieva k efektivite naplnenia cieľov projektu.

Klient
Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
Kategória
Webdesign, Grafický Dizajn, Ilustrácia, Poradenstvo
Značky
komunitný portál, zhromažďovanie dát, analýza dát, veda
a
Url projektu
najdije.cz

Kreatívny a funkčný dizajn s originálnymi ilustráciami je navrhnutý pre čo najjednoduchšie oboznámenie sa používateľa s problematikou. Logická štruktúra web stránky zrozumiteľnou formou nasmeruje používateľa ku konverzii, ktorou je odoslanie kľúčových dát o druhu spolu s interaktívnym zaznamenaním GPS súradníc nálezu.

Hlavným cieľom komunitnej platformy web stránky je spájať ľudí s rovnakým záujmom. Používatelia si môžu vytvoriť svoj unikátny profil, posielať súkromné správy, zverejňovať statusy, verejne sa podeliť o fotografie nálezov či zdielať rôzne dokumenty. Portál okrem iného disponuje možnosťou vytvorenia tematických skupín a to všetko s pokročilým nastavením súkromia.

Vyladené stand-alone komunitné web stránky sú okrem iného, aj vďaka neobmedzeným možnostiam škálovania a prispôsobení UI, výborným a jednoduchým riešením pre integráciu komunít priamo do vytvárania obsahu web stránky, ktoré sa nedá dosiahnuť štandardnou cestou napr. skupina na Facebooku + web. Využiteľnosti sa medze nekladú.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť, či je komunitná web stránka vhodným riešením aj pre váš projekt, neváhajte nás kontaktovať.

Dáta používateľov sa uchovávajú v databáze a sú prístupné cez administračné rozhranie web stránky. Nechýba filtrovanie a export dát pre následnú analýzu a vedecký výskum.

Riešenia
  • dizajn web stránky
  • programovanie web stránky
  • konfigurácia zberu a uchovávania dát
  • SEO optimalizácia
  • ilustrácie na mieru
  • brand & vizuálna identita

DOBRÝ DIZAJN ZAČÍNA ÚPRIMNOSŤOU, PÝTA SA ROZUMNÉ OTÁZKY, POCHÁDZA ZO SPOLUPRÁCE A DÔVERY VO VAŠU INTUÍCIU.

Bilancia projektu

0
hodín práce pre klienta
0
EUR je cena za podobný projekt
0
šálok kávy padlo za obeť