Hotelová web stránka s rezervačným systémom – Sovia Chata

Pre zrekonštruovanú luxusnú chatu sídliacu v top lokalite Slovenského raja, ktorej nechýba dokonca ani fínska sauna sme vytvorili web stránku s vlastným online rezervačným systémom. Bezkonkurenčné ubytovacie zariadenie s vybavením a službami na úrovni hotela vyššej kategórie, si žiada nadštandardnú online prezentáciu a preto sme to prijali ako výzvu, cieľom ktorej bolo okrem spokojnosti nášho zákazníka, posunúť zaužívané trendy vo vyhotoveniach web stránok menších ubytovacích zariadení na Slovenskom internete na vyšší level. Výsledkom je plnohodnotné e-commerce riešenie s moderným dizajnom a najnovšími technológiami v segmente hospitality.

Klient
B&B Business
Kategória
Webdesign, Grafický Dizajn, E-commerce, SEO
Značky
hotelový web, rezervačný systém, booking engine, ubytovacie zariadenie
a
Url projektu
soviachata.sk

Front-end hotelovej web stránky spĺňa všetky dizajnové trendy a je prehľadne rozdelený na podstránky so všetkými dôležitými informáciami. Web stránka obsahuje fotogalériu, podstránky s izbami zariadenia obsahujúce samostatnú galériu, popis, rozlohu, počet a typ lôžka, výhľad, vybavenie a služby. To všetko s použitím tematických infografík a kreatívnym rozložením obsahu príjemným na čítanie. Pripravený je aj blog, podstránky s balíčkami služieb, hotelové eventy a samozrejmosťou je aj kniha návštev! Online rezervačný proces z pohľadu klienta je rozdelený na 4 časti:

  • overenie dostupnosti termínu ubytovania
  • potvrdenie termínu a ceny ubytovania
  • zadanie kontaktných informácií a spôsobu platby + výber doplnkových služieb k ubytovaniu
  • potvrdenie rezervácie

Samozrejmosťou sú automaticky generované e-maily pre klienta s informáciami o rezervácii a prípadných ďalších krokoch spojenými so stavom rezervácie. Čerešničkou na torte, ktorá sa stala už našim štandardným rukopisom, sú tematické originály ilustrácií od našej šikovnej grafičky Nelky.

Back end hotelovej web stránky okrem iného obsahuje pokročilú správu rezervácií, flexibilný systém cenotvorby (každá noc môže mať inú cenu), zvolenie minimálneho počtu nocí na každú izbu, kalendár s možnosťou správy dostupných termínov na základe dňa v týždni alebo v rozsahu dátumov, správu izieb, správu doplnkových služieb a ich variabilnú cenotvorbu podľa typu, pokročilú editáciu automaticky generovaných emailov a všetky ostatné čiastkové funkcionality spojené s jednoduchou správou ubytovacieho zariadenia.

Riešenia
  • dizajn web stránky na mieru
  • programovanie web stránky
  • nastavenie rezervačného systému
  • on page SEO optimalizácia
  • ilustrácie
  • správa a vývoj web stránky
Povedali o nás
jarmila-referencia
Jarmila Bartoš
B&B Business
Majiteľka

Spolupráca na vysokej úrovni – vedomosti, zručnosti, ochota a snaha o čo najdokonalejšiu spracovanie. Výsledok predčil očakávania. Prvý projekt na ktorom sme pracovali, určite nie posledný. Odporúčam!

Bilancia projektu

0
hodín práce pre klienta
0
EUR je cena za podobný projekt
0
šálok kávy padlo za obeť